Firma

          Spółka „EHA-POL H.Florjańczyk E.Kowalska” powstała w 1992 roku. Została ona założona z myślą stworzenia nowoczesnej firmy zajmującej się sprzedażą artykułów branży motoryzacyjnej.

 

          Na tle wielu firm funkcjonujących w podobnym sektorze wyróżnia nas zdecydowanie profesjonalizm w działaniu oraz różnorodność asortymentowa wysokiej jakości. "EHA-POL" to przede wszystkim - nasza własna ponad  20-letnia historia na  rynku motoryzacyjnym.

 

          Początkowo firma oferowała głównie artykuły motoryzacyjne do samochodów i motocykli produkcji krajowej. Szybko jednak asortyment uległ rozszerzeniu o części  do aut i motocykli marek zagranicznych. W naszej ofercie aktualnie znajduje się ok. 80 000 stałych produktów asortymentowych.  Sprowadzamy również części  zamienne  na specjalne zamówienie naszych klientów.

 

 

           W  lutym 2002  roku powiększyliśmy naszą działalność o sklep rowerowy  „EHA-POL EXTREME” w Otwocku przy ulicy Poniatowskiego 19,  oraz nowy sklep z częściami zamiennymi w Michalinie przy ulicy Piłsudskiego 24. W październiku 2005 roku został również otwarty nowy sklep z asortymentem motoryzacyjnym  w Sobieniach Jeziory przy Duży Rynek 36.  W roku 2014 w Kołbieli przy ulicy 1-go Maja 29 powstał  nowy punkt sprzedaży części  zamiennych do aut i motocykli jak również rowerów, części rowerowych.Sklep prowadzi też serwis rowerowy.

 

 

           Obecnie „EHA-POL” jest sprawdzoną na rynku i rozwijającą się Firmą, świadczącą usługi handlowe w zakresie sprzedaży artykułów branży motoryzacyjnej. Firma obsługuje klientów dużych przedsiębiorstw oraz indywidualnych.

 

 

Naszym głównym celem jest świadczenie najwyższej jakości obsługi klienta oraz jego zadowolenie z ceny i jakości oferowanego towaru.